UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Propagowanie szczepień w szkole jest niezgodne z prawem, może ktoś w końcu się tym zajmie? a nie zapomniałam.... żyjemy w Państwie bezprawia...

mama__

Anuluj