A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak, ale "jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie wpadać w panikę, to jest pomoc"
nie można akceptować faszyzmu na Ukrainie
@elblążanin48 - 76.rocznica walk o Kuźminę i obrony Birczy przed UPA