23
20.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak, ale "jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie wpadać w panikę, to jest pomoc"
(2024.09.20)
nie można akceptować faszyzmu na Ukrainie
(2024.09.20)
@elblążanin48 - 76.rocznica walk o Kuźminę i obrony Birczy przed UPA
krab (2024.09.21)