Wybrany wątek opinii
Jeszcze trochę to Ukraina zabierze nam Bieszczady, kilka lat temu (około 15 lat) pisałem o tym, mieszkałem wiele lat temu, gdzie dużo było Ukraińców (akcja Wisła).
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
@elblążanin48 - 76.rocznica walk o Kuźminę i obrony Birczy przed UPA
Do moderacji
Odpowiedz
3
0