Wybrany wątek opinii

Jeszcze trochę to Ukraina zabierze nam Bieszczady, kilka lat temu (około 15 lat) pisałem o tym, mieszkałem wiele lat temu, gdzie dużo było Ukraińców (akcja Wisła).
elblążanin48 (2024.09.20)
@elblążanin48 - 76.rocznica walk o Kuźminę i obrony Birczy przed UPA
krab (2024.09.21)
Powrót do komentarzy