102
28.05.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ryszard111 - Niestety w szkołach podstawowwych i to tych z czołówki rankingu nie jest lepiej. Dzieci są na samym końcu, ważne żeby duża grupa nauczycieli sie nie przepracowała.
sadness (2024.06.04)
Po niespełna dwóch latach urzędowania muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór na tym stanowisku. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
elblażanin 25987 (2025.12.10)

info

0  
  0