UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po niespełna dwóch latach urzędowania muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór na tym stanowisku. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

elblażanin 25987

Anuluj