UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po niespełna dwóch latach urzędowania muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór na tym stanowisku. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
elblażanin 25987
Po niespełna dwóch latach urzędowania muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór na tym stanowisku. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
elblażanin 25987