A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W USA Szeryf albo pierwszy z brzegu myśliwy by odstrzelił i jeszcze by mu podziękowali. A u nas DZIKI WSCHÓD władza trzyma za ryj weź człowieku zastrzel kundla to masz wyrok..