A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wracaj grilować cebulę z kaszanką
Ależ wszystko było w necie. Organizatorzy informowali. Ja w maju odebrałam dwie wejściówki.
Zawsze możesz posłuchać zenka na swojej działce (jeśli masz) żrąc kaszankę. Gdzie co tam do kultury, po co?!
Jest napisane!