14
16.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wracaj grilować cebulę z kaszanką
(2023.06.15)
Ależ wszystko było w necie. Organizatorzy informowali. Ja w maju odebrałam dwie wejściówki.
(2023.06.16)
Zawsze możesz posłuchać zenka na swojej działce (jeśli masz) żrąc kaszankę. Gdzie co tam do kultury, po co?!
(2023.06.16)
Jest napisane!
zdechłyrudy (2023.06.18)