Wybrany wątek opinii
to gdzie ta główna scena... GCH to rozumiem, że góra chrobrego, a ta główna to na dziedzińcu muzeum? i nie ma info gdzie się zgłosić po wejściówki na Vito Bambino.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Ależ wszystko było w necie. Organizatorzy informowali. Ja w maju odebrałam dwie wejściówki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1