A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niski czynsz i możliwość zmiany miejsca zamieszkania. A nie kredyt na 30 lat z pętlą na szyi. Brak mobilności i zmiany miasta zamieszkania. Ogólnoświatowy trend, a i może spadną ceny wynajmu prywatnego. Nie marudźmy, niech budują
plan GLOBALISTÓW SIE WYPEŁNIA. nic swojego itp itd..... sami łączcie kropeczki
Oj widoczek okolicznym blokom się zepsuje. Ależ szkoda :(
@ErwinGon - Elbląg mógłby jeszcze bardziej się rozwijać, gdyby nie wojna PO-PiS.
Całe 150 mieszkań ma wynająć Agencja Mienia Wojskowego dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych rozbudowującego się wojska polskiego w garnizonie Elbląg. Takie chodzą słuchy.
@Zrozumiano? - Zrozumiano ale ty nie rozumiesz, nie rozróżniasz dobra od zła i naszpikowany jesteś beznadziejnym PO jeśli
Ja bym tam nie chciał mieszkać, w pobliżu LINII WYSOIEGO NAPIĘCIA
@tak tak / nie nie - Na zachodzie jest to dość popularna forma. Tam mieszkasz, gdzie pracujesz i nie wiążesz się z jednym miejscem na 30 lat, bo kredyt i jak tu się przenieść. Znajdujesz lepiej płatną pracę w innym mieście, to po prostu się przenosisz. Czasy zmieniają i myślenie również. Kiedyś tak było, że musisz mieć swoje mieszkanie, doj. e.b. a.ć się kredytem na 20-30 lat, bylyby tylko mieć własne M.
@Zrozumiano? - Zmień zioło, rozumiem że nie lubisz obecnie rządzących Polską, ale jako alternatywę PO?Oni już byli.