UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całe 150 mieszkań ma wynająć Agencja Mienia Wojskowego dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych rozbudowującego się wojska polskiego w garnizonie Elbląg. Takie chodzą słuchy.

.....................

Anuluj