UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe 150 mieszkań ma wynająć Agencja Mienia Wojskowego dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych rozbudowującego się wojska polskiego w garnizonie Elbląg. Takie chodzą słuchy.
.....................
Całe 150 mieszkań ma wynająć Agencja Mienia Wojskowego dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych rozbudowującego się wojska polskiego w garnizonie Elbląg. Takie chodzą słuchy.
.....................