41
20.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie chodnik na dąbrowe ????przecież to są jakieś ŻARTY?DZIECI DO SZKOŁY NIE MOGĄ SAME JECHAĆ. Wszystko pchają w stronę Bielan i krasnego. Sielanka pieprzona.
(2022.06.26)

info

0  
  0