UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie chodnik na dąbrowe ????przecież to są jakieś ŻARTY?DZIECI DO SZKOŁY NIE MOGĄ SAME JECHAĆ. Wszystko pchają w stronę Bielan i krasnego. Sielanka pieprzona.
A gdzie chodnik na dąbrowe ????przecież to są jakieś ŻARTY?DZIECI DO SZKOŁY NIE MOGĄ SAME JECHAĆ. Wszystko pchają w stronę Bielan i krasnego. Sielanka pieprzona.