A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To noe sa miejskie dzialki
PARTIA nie kradnie. PARTIA DOI !
Teren obok Placu Konstytucji to już dawno własność prywatna, ale jego posiadacz o niego nie dba. Działki w okolicach Wyżynnej są problematyczne ze względu na znajdujące się nad nimi linie energetyczne.
@Marek kk - tylko głupek, nieuk, i łapówkarz chce budowy drogi przez państwowy zresztą park krajobrazowy ale czego można spodziewać się po polakach ? jak będzie trzeba to głupki wytną wszystko..... szkoda gadać :D a pieniążki płyną na konta :D
łapy precz od bazantarni!
To po co wogóle rozpoczynać budowę, ładować w to. pieniadze jak pieniędzy nie starczy na drugi etap, znowu droga donikąd, ? A po drugie zepsujecie tą ciszę i spokój w Bażantarni
Byliśmy głębiej i spacerujemy, biegamy w szerz i wzdłuż a ty jak d.. tylko wozisz autem twoja sprawa ale bażantarnia nie powinna być zepsuta jakąś droga. Lasy są potrzebne a nie wszędzie beton