UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Marek kk - tylko głupek, nieuk, i łapówkarz chce budowy drogi przez państwowy zresztą park krajobrazowy ale czego można spodziewać się po polakach ? jak będzie trzeba to głupki wytną wszystko..... szkoda gadać :D a pieniążki płyną na konta :D
super partia