UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Marek kk - tylko głupek, nieuk, i łapówkarz chce budowy drogi przez państwowy zresztą park krajobrazowy ale czego można spodziewać się po polakach ? jak będzie trzeba to głupki wytną wszystko..... szkoda gadać :D a pieniążki płyną na konta :D

super partia