A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zatorze powinno mieć połączenie mostowe z rondem Warszawska/S7 od którego dwu jezdniową jezdnią przez Zatorze można by szybko dojechać do Grunwaldzkiej. Potrzeba nowej wizji rozbudowy dróg, Kolejne firmy otwierają się na Żuławskiej. Miasto jest zakorkowane.
Brawo dla wladz Elbląga, że egzekwują od dewelopera finansowanie
Infrastruktury do planowanego osiedla, ,a nie mu ją fundują z publicznychfunduszy
290 mieszkań na pół hektarze. Luksus jak ja pier...
A jesteś zainteresowany czy tylko pitolisz?
"Zatorze drogowo zmienić się może" powiedział mistrz Yoda
Pan radny może spyta prezesa jak długo będą się partyjniacy paśli na ucisku inflacyjnym Polaków? Drożyzna plus