UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla wladz Elbląga, że egzekwują od dewelopera finansowanie Infrastruktury do planowanego osiedla, ,a nie mu ją fundują z publicznychfunduszy
Brawo dla wladz Elbląga, że egzekwują od dewelopera finansowanie Infrastruktury do planowanego osiedla, ,a nie mu ją fundują z publicznychfunduszy