UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla wladz Elbląga, że egzekwują od dewelopera finansowanie Infrastruktury do planowanego osiedla, ,a nie mu ją fundują z publicznychfunduszy


Anuluj