63
23.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@antyurzędas - Swoją drogą dziwne takie niedoszacowanie na poziomie 350%. Powinni chyba zmienić rzeczoznawcę.
(2022.02.26)
@Emblong to stan umysłu !!!! - Nie ma takiego miasta jak piszesz w naszym kraju, taki sam inteligentny jesteś jak ten od San Escobar.
Obywatelll (2022.02.27)
@Emblong to stan umysłu !!!! - Twój stan umysłu to choroba którą obrazuje powiedzenie - pies ogrodnika, sam nie zje i nikomu nie da
Elblążanina (2022.02.28)