34
16.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
19 mln za kompostownik tylko w Polsce - zaproście pierwszego lepszego działkowca nauczy was za herbatę i coś słodkiego
(2022.02.16)

info

4  
  0
Za te pieniądze to biogazownie, a nie kompostownik. Nie dziękujcie
Lsb (2022.02.16)
Tyle potrzeba, a bankiety, zabawy % plus panie tyle wyjdzie!
Nikoś (2022.02.16)
W ELBLĄGU na ZUO też próbowano spalić odpady i przetwarzać na gaz. Firma nazywa się ELPIRO ale głównym problemem był reaktor. Teraz peoby z nowym reaktorem są na modrzewinie
PIT stop (2022.02.16)
Wreszcie kompost na miejscu a nie na szadółkach. ..
Fer (2022.02.16)

info

0  
  0
zasoby ok. 30 pierwiastków tam występujących liczone od spągu złoża warte są biliony dolarów. Najprostsza konkluzja brzmi: suwalskie złoża są warte więcej niż złoto całego świata
(2022.02.16)

info

0  
  1
@Lsb - Lsb. Racja dzięki biogazowi wytworzą prąd i ciepło. Prąd zużyją na potrzeby własne dzięki czemu koszty przedsiębiorstwa spadną i będą mogli obniżyć swoje stawki. Każdy mieszkaniec miasta skorzysta
Zostać w mieście (2022.02.17)
W Gdańsku kompost produkowany przez miasto można nabyć za przysłowiową złotówkę, tylko do uprawy warzyw się nie nadaje niestety, chyba, ze taki produkują osobno.
(2022.02.17)
Co za głupoty piszesz. .. .Ma certyfikat i się nadaje. Za złotówkę można kupić tylko na specjalnych akacjach organizowanych przez wysypisko. Cena 1 tony kompostu to 21,60 zł brutto.
Fer (2022.02.17)
@Fer - czarne-zloto-ogrodnikow-w-gdansku-kompost-dla-gdanszczan-i-gdanszczanek-koszt-1-zl-za-tone - niestety nie mogę wkleić tu linku (albo po prostu nie potrafię; ))wystarczy wygooglować, Taki z certyfikatem tez jest - ja pisałam dokładnie o tym pozdrawiam
(2022.02.18)