A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
19 mln za kompostownik tylko w Polsce - zaproście pierwszego lepszego działkowca nauczy was za herbatę i coś słodkiego
Za te pieniądze to biogazownie, a nie kompostownik. Nie dziękujcie
Tyle potrzeba, a bankiety, zabawy % plus panie tyle wyjdzie!
W ELBLĄGU na ZUO też próbowano spalić odpady i przetwarzać na gaz. Firma nazywa się ELPIRO ale głównym problemem był reaktor. Teraz peoby z nowym reaktorem są na modrzewinie
Wreszcie kompost na miejscu a nie na szadółkach. ..
zasoby ok. 30 pierwiastków tam występujących liczone od spągu złoża warte są biliony dolarów. Najprostsza konkluzja brzmi: suwalskie złoża są warte więcej niż złoto całego świata
@Lsb - Lsb. Racja dzięki biogazowi wytworzą prąd i ciepło. Prąd zużyją na potrzeby własne dzięki czemu koszty przedsiębiorstwa spadną i będą mogli obniżyć swoje stawki. Każdy mieszkaniec miasta skorzysta
W Gdańsku kompost produkowany przez miasto można nabyć za przysłowiową złotówkę, tylko do uprawy warzyw się nie nadaje niestety, chyba, ze taki produkują osobno.
Co za głupoty piszesz. .. .Ma certyfikat i się nadaje. Za złotówkę można kupić tylko na specjalnych akacjach organizowanych przez wysypisko. Cena 1 tony kompostu to 21,60 zł brutto.
@Fer - czarne-zloto-ogrodnikow-w-gdansku-kompost-dla-gdanszczan-i-gdanszczanek-koszt-1-zl-za-tone - niestety nie mogę wkleić tu linku (albo po prostu nie potrafię; ))wystarczy wygooglować, Taki z certyfikatem tez jest - ja pisałam dokładnie o tym pozdrawiam