UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ELBLĄGU na ZUO też próbowano spalić odpady i przetwarzać na gaz. Firma nazywa się ELPIRO ale głównym problemem był reaktor. Teraz peoby z nowym reaktorem są na modrzewinie

PIT stop

Anuluj