UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ELBLĄGU na ZUO też próbowano spalić odpady i przetwarzać na gaz. Firma nazywa się ELPIRO ale głównym problemem był reaktor. Teraz peoby z nowym reaktorem są na modrzewinie
PIT stop
W ELBLĄGU na ZUO też próbowano spalić odpady i przetwarzać na gaz. Firma nazywa się ELPIRO ale głównym problemem był reaktor. Teraz peoby z nowym reaktorem są na modrzewinie
PIT stop