61
26.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
EPEC inwestorem, za co. Najpierw proponuje żeby firma zajęła się podstawą swojej działalności, ekspresową modernizacją sieci, żeby wam kilkanaście procent ciepła na przesyle nie uciekało i węzłów CO w budynkach. Bedzie taniej i lepiej dla odbiorców bardzo drogiego ciepła. Zgodnie z obietnica Prezydenta ciepło miało byc 20% tańsze, a jest?
(2022.02.09)

info

0  
  0