UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
EPEC inwestorem, za co. Najpierw proponuje żeby firma zajęła się podstawą swojej działalności, ekspresową modernizacją sieci, żeby wam kilkanaście procent ciepła na przesyle nie uciekało i węzłów CO w budynkach. Bedzie taniej i lepiej dla odbiorców bardzo drogiego ciepła. Zgodnie z obietnica Prezydenta ciepło miało byc 20% tańsze, a jest?