A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to pieniądze podatnika nie ich :)
Polska tylko w Unii i bez tego jakiegoś pisu
@Marek kk - Tylko ślepi i glusi obrońcy i poplecznicy piss mogą minusować prawdę. pis to komuchy i żadne minusy Januszów tego nie zmienią.
@Sasuad - Tylko prawdziwy pelnokrwisty idiota może porównać sowiecką okupację do sojuszu państw europejskich. Jeszcze powiedz że Polska traci na członkostwie bo przecież partyjne pionki tak wyliczyły. Prostym i niedouczonym pisowcom można wszystko wmówić. Nawet że w szczepionkach są czipy i płody
@Marek kk - Prawda was wyzwoli nieudaczniki, komuchy z pis. Jak łatwo was dojechać faktami. Wystarczy tylko czasem sprawdzić informacje które oglądacie w waszej tv. No chyba że wyborcy-judasze nie potrafią sami pomyśleć.
@Brawo - Biedaku!😭
@Janusz Nosacz - Co innego gdyby elblążanie uprawiali seks oralny z Populizmem i Socjotechniką. Taki stosunek byłby dla nich jak dla Januszy Nosaczy prawdziwą nobilitacją. .. Czy to po prostu stan umysłu niewolnika, który wie czego może oczekiwać od niego jego PAN i jako ofiara syndromu sztokholmskiego będzie broniła i usprawiedliwiała swojego ciemiężcę i prześladowcę w oczekiwaniu na gest pańskiej łaski.
Pan Lewandowski kupi za 1 zł. .. a czemu nie. .
Konserwatora za przysłowiową złotówka da się przekonać do usunięcia budynku. I tak w nasz monopol gramy sobie tutaj w Elblągu. politycy, policjanci i złodzieje.
@Brawo - Dojechać to możemy Twoją matkę i brzydką żonę faszysto
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - Zostań premierem i dawaj z własnej kieszeni