17
23.08.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdzie jest Elbląskie Muzeum Techniki w Elblągu ? Pierwsze słyszę i takim muzeum
(2021.08.23)

info

5  
  1
jeśli muzeum powstanie przekaże do niego za darmo, kamień do ugniatania kiszonej kapusty, kamień pochodzi z Elbląga
darczyńca a (2021.08.23)

info

4  
  5
Usługi Minikoparką są sławne 👍
KorkiDown (2021.08.23)

info

1  
  1
a kto odkrył rower? Ruski żołnierz u Niemca na strychu!
takie czasy były (2021.08.23)

info

2  
  0
W życiu warto mieć pasję i zainteresowania. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów
szymek (2021.08.24)

info

3  
  0
Tu jest fajna pamiątka do kupienia: www.olx.pl/d/oferta/talerz-kolekcjonerski-100-jahre-schichau-fabryka-przemyslu-ciezkiego-CID767-IDAHFms.html#76f20a8e93
(2021.08.24)

info

0  
  0
Co demontowali? Ludzie mieli normalną wodę ze studni i pompowali ją hydroforami, albo sama woda sadziła pod ciśnieniem ze studni. Wodociągi zakładali w latach 90 i 2000,bo samorządy nie miały pieniędzy. Z resztą takie inwestycje na wsiach, gdzie zabudowa jest rozproszona się nigdy nie zwrócą.
(2021.08.24)