A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gdzie jest Elbląskie Muzeum Techniki w Elblągu ? Pierwsze słyszę i takim muzeum
jeśli muzeum powstanie przekaże do niego za darmo, kamień do ugniatania kiszonej kapusty, kamień pochodzi z Elbląga
Usługi Minikoparką są sławne 👍
a kto odkrył rower? Ruski żołnierz u Niemca na strychu!
W życiu warto mieć pasję i zainteresowania. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów
Tu jest fajna pamiątka do kupienia: www.olx.pl/d/oferta/talerz-kolekcjonerski-100-jahre-schichau-fabryka-przemyslu-ciezkiego-CID767-IDAHFms.html#76f20a8e93
Co demontowali? Ludzie mieli normalną wodę ze studni i pompowali ją hydroforami, albo sama woda sadziła pod ciśnieniem ze studni. Wodociągi zakładali w latach 90 i 2000,bo samorządy nie miały pieniędzy. Z resztą takie inwestycje na wsiach, gdzie zabudowa jest rozproszona się nigdy nie zwrócą.