UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu jest fajna pamiątka do kupienia: www.olx.pl/d/oferta/talerz-kolekcjonerski-100-jahre-schichau-fabryka-przemyslu-ciezkiego-CID767-IDAHFms.html#76f20a8e93
Tu jest fajna pamiątka do kupienia: www.olx.pl/d/oferta/talerz-kolekcjonerski-100-jahre-schichau-fabryka-przemyslu-ciezkiego-CID767-IDAHFms.html#76f20a8e93