44
26.04.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam tak samo w Bydgoszczy na ulicy Grunwaldzkiej
Szymolus (2021.04.27)

info

0  
  0
@Marek kk - 5g to sobie możesz do d. .wsadzić. ..
(2021.04.27)
@Marek kk - Ales ty głupi. 5g, 6g, 7g nigdy nie zastąpi swiatolodu
Ixi (2021.04.27)
@Marek kk - Wiesz jak działa 5g? Tam też trzeba "orać ziemie"między masztami i miedzy nimi idzie światłowód. Zasieg takiego masztu 5g to tylko 700-800m, a w terenie zabudowanym zasięg jest jeszcze mniejszy. Urzadzenia 5g są też bardzo drogie i stawianie masztów wymaga wiekszej liczyby zgód i bardziej oddziaływuje na srodowisko. Bardzo dobrze że inwestują w światłowody, 5g to bedzie uzupełnienie :)
Ambient (2021.04.27)
A co wy tak elblongi, tak na poważnie ? internet ?. Najpierw nauczcie się segregować poprawnie odpady i nie wyrzucać ich na ulice albo do lasu.
(2021.04.27)

info

0  
  0
@Marek kk - Kolejny internetowy znawca.
(2021.04.27)
Na Fromborskiej jest światłowód, a na bocznej ulicy Bartniczej nie ma. To jest Chore!
(2021.04.27)

info

0  
  0
@Marek kk - Ludzie pragną porządnego internetu obojętnie na czym w dzisiejszej sytuacji sieć komórkowa nie udźwignęła by ruchu który generowali ludzie podczas pracy zdalnej
(2021.04.27)
No tak. Boli. A Ciebie będzie boleć z powodu braku światłowodu. Hahaha.
(2021.04.27)
@Marek kk - Kabel jestem lepszy niż radiówka
(2021.04.27)