A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam tak samo w Bydgoszczy na ulicy Grunwaldzkiej
@Marek kk - 5g to sobie możesz do d. .wsadzić. ..
@Marek kk - Ales ty głupi. 5g, 6g, 7g nigdy nie zastąpi swiatolodu
@Marek kk - Wiesz jak działa 5g? Tam też trzeba "orać ziemie"między masztami i miedzy nimi idzie światłowód. Zasieg takiego masztu 5g to tylko 700-800m, a w terenie zabudowanym zasięg jest jeszcze mniejszy. Urzadzenia 5g są też bardzo drogie i stawianie masztów wymaga wiekszej liczyby zgód i bardziej oddziaływuje na srodowisko.
Bardzo dobrze że inwestują w światłowody, 5g to bedzie uzupełnienie :)
A co wy tak elblongi, tak na poważnie ? internet ?. Najpierw nauczcie się segregować poprawnie odpady i nie wyrzucać ich na ulice albo do lasu.
@Marek kk - Kolejny internetowy znawca.
Na Fromborskiej jest światłowód, a na bocznej ulicy Bartniczej nie ma. To jest Chore!
@Marek kk - Ludzie pragną porządnego internetu obojętnie na czym w dzisiejszej sytuacji sieć komórkowa nie udźwignęła by ruchu który generowali ludzie podczas pracy zdalnej
No tak. Boli. A Ciebie będzie boleć z powodu braku światłowodu. Hahaha.
@Marek kk - Kabel jestem lepszy niż radiówka