A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To co planuje miasto to jedna wielka porażka. Zabiera klasy sportowe z SP11 i mydli oczy że jest więcej godzin na SKS. Jak można jedną decyzją zabić 30 lat tradycji??? Praca tylu nauczycieli - trenerów i wielkiej rzeszy dzieci i młodzieży. Powołania do kadry Polski (aktualnie Zamojski i Kostrzewski w 3x3)gra w ekstraklasie i ligach na różnym szczeblu, ogólnopolski turniej Elbasket - wygrany ostatnio przez elblążanki, awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski i wiele innych sukcesów a wszystko to nieważne bo blond pani S. zadecydowała, że nie warto!!! Aż brakuje słów na działania tej pani i całego departamentu. .. Mam nadzieję, że wszyscy, którym zależy na sporcie i koszykówce, która ma zniknąć z Elbląga otworzą się oczy i zaczną protestować i nagłaśniać sprawę bo pani S. Tylko rodziców i mediów się boi. ..
@Pancerfaust - Jakie finansowanie publiczne, przy obecnym stanie zdrowia i sprawności dzieci i młodzieży wszystkie klasy ale to wszystkie bez wyjątku powinny mieć zwiększoną liczbę lekcji wf co najmniej do 6.Inaczej za kilkanaście lat ZUS będzie wypłacał tylko renty a nie emerytury
Zabrać tu, zabrać tam, zabrać tym, zabrać tamtym. Zwykli ZABORCY!!!!
@RobertKoliński - Wszędzie gdzie takie podatki wprowadzają jak lewica chce, po pewnym czasie następuje kryzys, a ci co mają majątki, fundusze transferują je do krajów o normalnych systemach podatkowych. No bo kto świadomie pozwoli zdzierać z siebie swoje zarobione pieniądze. Już te eksperymenty z progresywnymi podatkami przerabiali w wielu miejscach i wszędzie w tych miejscach, bogaci zdecydowali się na zmianę rezydentury podatkowej, a wiele firm przeniosło się do krajów, gdzie podatki są niższe.
przeciez sami sobie nieudacznika wroblewskiego wybraliscie argumentując swoj wybor glosowaniem przeciwko PIS i podążając za hasłem wyborczym keep calm and go for wroblewski. na dodatek kazał wam na niego głosowac toowarzysz wcisła, ten co dołki kopie pod przekopem i wysypuje kamienie na mierzeji wislanej aby przekop nie w powstał donoszac przy tym do brukseli. skad to zdziwienie? widocznie o taki elblag wam chodzilo, wiec morda w kubel i poslusznie przygladac sie rozbiorowi miasta.
@yataman - Hehe już doły kopia pod prezydentem, a potem będzie wsad do kosza