UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To co planuje miasto to jedna wielka porażka. Zabiera klasy sportowe z SP11 i mydli oczy że jest więcej godzin na SKS. Jak można jedną decyzją zabić 30 lat tradycji??? Praca tylu nauczycieli - trenerów i wielkiej rzeszy dzieci i młodzieży. Powołania do kadry Polski (aktualnie Zamojski i Kostrzewski w 3x3)gra w ekstraklasie i ligach na różnym szczeblu, ogólnopolski turniej Elbasket - wygrany ostatnio przez elblążanki, awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski i wiele innych sukcesów a wszystko to nieważne bo blond pani S. zadecydowała, że nie warto!!! Aż brakuje słów na działania tej pani i całego departamentu. .. Mam nadzieję, że wszyscy, którym zależy na sporcie i koszykówce, która ma zniknąć z Elbląga otworzą się oczy i zaczną protestować i nagłaśniać sprawę bo pani S. Tylko rodziców i mediów się boi. ..

murem za koszykówką