33
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszyscy wszystkim liczą ten ma ten nie ma, a jak ktoś ma to złodziej itp. Taka nasza polska. . Jeśli człowiek robi źle o matko jak źle ale o dobrych rzeczach nie piszemy. Polacy nie świętują tylko pamiętamy źle rzeczy wojny mordy i inne przykre historie. Nauczka dla młodego oficera że mam starszym stopniem nie przynosić. .
(2021.01.23)

info

4  
  0
Tak wszyscy myślą że sobie tak sam ogarniał, Warszawska tematy, to nie on jeden a poprostu może nie chciał działać albo odmówił czegoś i wypchneli chłoptasia z kółka. .Wojsko jak kościół hierarchia jak nie pasuje to bye bye
(2021.01.23)

info

5  
  0
Widać chłopa próbują udusić wymyslaniem pseudo faktów.
MartiZ (2021.01.27)

info

4  
  0