A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszyscy wszystkim liczą ten ma ten nie ma, a jak ktoś ma to złodziej itp. Taka nasza polska. .
Jeśli człowiek robi źle o matko jak źle ale o dobrych rzeczach nie piszemy.
Polacy nie świętują tylko pamiętamy źle rzeczy wojny mordy i inne przykre historie.
Nauczka dla młodego oficera że mam starszym stopniem nie przynosić. .
Tak wszyscy myślą że sobie tak sam ogarniał, Warszawska tematy, to nie on jeden a poprostu może nie chciał działać albo odmówił czegoś i wypchneli chłoptasia z kółka. .Wojsko jak kościół hierarchia jak nie pasuje to bye bye
Widać chłopa próbują udusić wymyslaniem pseudo faktów.