UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy wszystkim liczą ten ma ten nie ma, a jak ktoś ma to złodziej itp. Taka nasza polska. . Jeśli człowiek robi źle o matko jak źle ale o dobrych rzeczach nie piszemy. Polacy nie świętują tylko pamiętamy źle rzeczy wojny mordy i inne przykre historie. Nauczka dla młodego oficera że mam starszym stopniem nie przynosić. .


Anuluj