A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@jz - Dawaj, dawaj - dalej, mocniej, może proboszcz przeczyta. Jeszcze pobluźnisz i wniebowstąpienie żywcem będziesz miał.
Popatrz, jak poprawne kościołowe prawaki, panicznie boją się piekielnych z piekła lewaków. Prawda taka, że jedno i drugie to oszołomy i to wielkie oszołomy! Ludzie Darujcie sobie Prawicę (co po prawej Boga siedzi)i Lewicę (co w piekle siedzi)wybierzcie w końcu NORMALNOŚĆ!
Baba co skarży się na hejt mówi o 11 listopada, że to święto kiboli, nazistów i pisowców. Jak widać dla tych "aktywistek"hejt działa tylko w jedną stronę, żałosne.
Popatrzyłem po oknach, balkonach (w koło ci sami), kto 11 listopada wywiesza z zawzietością flagi z mieszkań - to mi zupełnie wystarczy, co to za święto, bo wiem co to za ludzie.