215
22.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LeszekB. - niestety okazuje się, że w szkołach, gdzie nie ma osoby, która może ogarnąć etykę, dzieci (wbrew prawu)siedzą na religii. .. .
ono (2020.11.23)
Przecież minister TEGO rządu, ten nowy, bo stary nakradł i odszedł, powiedział, że: na szczęście protesty nie mają związku z liczbą osób zakażonych
xd;-) (2020.11.23)
@rówośc płci - Już to pisałam w odpowiedzi. .. a faceci niech rodzą dzieci, jak na razie tylko kilku spróbowało doświadczyć bólu porodowego i na 10 jeden dotrwał do 6,drugi do 7ki, brawo bohaterowie
ono (2020.11.23)
@zdesperowany melorant - Jak urodzisz dziecko, to jeszcze zapłacę tobie alimenty
ono (2020.11.23)
Daruj sobie, najwięcej zboczeńców właśnie w kościele, powiem więcej, szanuję w przeciwieństwie do ciebie tych co tam chodzą, ale moje wykształcenie i wiedza dają szerszy odbiór rzeczywistości. .. nie tylko to, co babcia mówiła. .. .
xd;-) (2020.11.23)
@Grubo - Fakt, ty na pewno zrobisz sobie dziecko z kolegą, bo żadna kobieta takiego hejtu nie zniesie. .. A skoro tak się mądrzysz o wychowywaniu dzieci przez innych ojców, to przejrzyj te dotyczące dzieci z wadami genetycznymi! !!!! Większość tatusiów ucieka po kilku latach, zostawiając ten super materiał genetyczny, głęboko upośledzony z matką, bo ogólnie wiadome jest, że sami nie dali by rady urodzić a co dopiero wychować. .. .DECYDOWAĆ TO JUZ INNA SPRAWA!!!
xd;-) (2020.11.23)
@Ddgg - Czyli twoi znajomi, lub sam ty to po prostu 500+, opowieść pasuje idealnie, jednak normalni ludzie żyją inaczej. ..
xd;-) (2020.11.23)
Tak tu tylko wrzucam - do przemyślenia wszystkim do dziś zastanawiającym się po nocach, czy PO to jednak może nie jest klesza, anty-kobieca i anty-rozumowa banda; "Nie chcę aborcji na życzenie; uważam, że trzeba spokojnie porozmawiać w jaki sposób wrócić do kompromisu aborcyjnego, jak go unowocześnić i dać mu nowe życie". #patoSchetyna [btw, z niecierpliwością też oczekuję na zgodny chór PiS-trolli chwalących tego kleszego jełopa:)]
RobertKoliński (2020.11.23)

info

1  
  1
@Jamaleg - Nie porównuj policjantów do ubeków. Chyba, że jesteś byłym milicjantem.
(2020.11.24)
A gdzie te scierwa zssesmaskimi swastykami beda swietowac to swieta sa koscielne nie dla komuszych synow precz czorty na swieta za Polski marsz do moskwy bolsewickiwe pomioty tam sie wyskrobac.
jz (2020.11.24)