A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LeszekB. - niestety okazuje się, że w szkołach, gdzie nie ma osoby, która może ogarnąć etykę, dzieci (wbrew prawu)siedzą na religii. .. .
Przecież minister TEGO rządu, ten nowy, bo stary nakradł i odszedł, powiedział, że: na szczęście protesty nie mają związku z liczbą osób zakażonych
@rówośc płci - Już to pisałam w odpowiedzi. .. a faceci niech rodzą dzieci, jak na razie tylko kilku spróbowało doświadczyć bólu porodowego i na 10 jeden dotrwał do 6,drugi do 7ki, brawo bohaterowie
@zdesperowany melorant - Jak urodzisz dziecko, to jeszcze zapłacę tobie alimenty
Daruj sobie, najwięcej zboczeńców właśnie w kościele, powiem więcej, szanuję w przeciwieństwie do ciebie tych co tam chodzą, ale moje wykształcenie i wiedza dają szerszy odbiór rzeczywistości. .. nie tylko to, co babcia mówiła. .. .
@Grubo - Fakt, ty na pewno zrobisz sobie dziecko z kolegą, bo żadna kobieta takiego hejtu nie zniesie. ..
A skoro tak się mądrzysz o wychowywaniu dzieci przez innych ojców, to przejrzyj te dotyczące dzieci z wadami genetycznymi! !!!! Większość tatusiów ucieka po kilku latach, zostawiając ten super materiał genetyczny, głęboko upośledzony z matką, bo ogólnie wiadome jest, że sami nie dali by rady urodzić a co dopiero wychować. .. .DECYDOWAĆ TO JUZ INNA SPRAWA!!!
@Ddgg - Czyli twoi znajomi, lub sam ty to po prostu 500+, opowieść pasuje idealnie, jednak normalni ludzie żyją inaczej. ..
@Jamaleg - Nie porównuj policjantów do ubeków. Chyba, że jesteś byłym milicjantem.
A gdzie te scierwa zssesmaskimi swastykami beda swietowac to swieta sa koscielne nie dla komuszych synow precz czorty na swieta za Polski marsz do moskwy bolsewickiwe pomioty tam sie wyskrobac.