11
18.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

To tak jest i bedzie bo ten co na prawdę potrzebuję Pomocy to nie widzą i warunki Liche Ale tam gdzie PIJĄ to im pomogą amynato nie możemy liczyć musimy rodzić sobie sami Ale takie życie biednemu zawsze wiatr w oczy wieje
(2020.12.02)