A moim zdaniem... (od najstarszych)
To tak jest i bedzie bo ten co na prawdę potrzebuję
Pomocy to nie widzą i warunki Liche
Ale tam gdzie PIJĄ to im pomogą amynato nie możemy liczyć musimy rodzić sobie sami Ale takie życie biednemu zawsze wiatr w oczy wieje