Wybrany wątek opinii
Witam, do wszystkich mądrych ludzi z komentarzami mi nikt nie pomaga !. .nie chcesz nie dawaj i nie komentuj, dobro wraca, pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
A ja chętnie pomogę tylko gdzie trzeba się zgłosić
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To tak jest i bedzie bo ten co na prawdę potrzebuję
Pomocy to nie widzą i warunki Liche
Ale tam gdzie PIJĄ to im pomogą amynato nie możemy liczyć musimy rodzić sobie sami Ale takie życie biednemu zawsze wiatr w oczy wieje
Do moderacji
Odpowiedz
0
0