Wybrany wątek opinii

Witam, do wszystkich mądrych ludzi z komentarzami mi nikt nie pomaga !. .nie chcesz nie dawaj i nie komentuj, dobro wraca, pozdrawiam
(2020.11.18)
A ja chętnie pomogę tylko gdzie trzeba się zgłosić
(2020.11.18)
To tak jest i bedzie bo ten co na prawdę potrzebuję Pomocy to nie widzą i warunki Liche Ale tam gdzie PIJĄ to im pomogą amynato nie możemy liczyć musimy rodzić sobie sami Ale takie życie biednemu zawsze wiatr w oczy wieje
(2020.12.02)
Powrót do komentarzy