138
09.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czas zakończyć tą swawolę. Policja niech przywróci prawo i porządek na ulicach.
(2020.11.10)

info

4  
  1
Do budy nadają się postulaty lewackiego mamrotu jadowitego, który ma uśmercać Dzieciaczki poczęte, lecz bez szans na narodziny - o co walczycie wykolejeńcy, w tym temacie nie ma Pół środków, Bóg Honor Ojczyzna tym ideałom wierny do ostatniej kropli krwi wierny Bogu - Ojczyźnie, jedynej prawdziwej drodze!!! Ku chwałę Ojczyzny - Chrystusa Króla i Matki jego Królowej naszej Polski. .. Przejrzyj na oczy Rodaku co sercu bliskie i celem przewodnim Narodu Polskiego. .. Amen.
Bury (2020.11.10)
@kulfon - noooo kulfon, tego się nie da odzobaczyć, ,, niestety. ..
ludwig12 (2020.11.10)
@wasz brat - Masz prawo tak myśleć. .. .bo jedyne, "słuszne"stacje tak prawią, stacje i media którymi zarządzją zachodni właściciele którym się nie podoba obecny rząd i piszą to co chcą żeby Polacy usłyszeli. Dla równowagi proponuję posłuchać i poczytać i zaczerpnąć wiedzy z innych, może mniej popularnych :)źródeł. Może to nie wygląda tak apokaliptycznie jak to pokazują wspomniane media. .. ..
$102$ (2020.11.10)
@RobertKoliński - przecież ty koliński, nie jesteś ani podatnikiem, ani pracownikiem, tylko stojacym w kolejce po pomoc od tego, tak znienawidzonego panstwa, zdecyduj się, co ty mówisz, kopiuj w neta ze zrozumieniem
kreciol (2020.11.11)
to ciemnogród lewacki bez czytania,
jz (2020.11.11)

info

1  
  1
Wiem jedno, że gdyby prezydentem Elbląga był ktos z PIS-u, to w Elblągu ani jedno drzewo nie byłoby wycięte. Przy Wilku ekolodzy w miescie protestowali, wszystkie stare drzewa były cenne. Podejrzewam, że nawet by broniono usuwanych słupów betonowych z Góry Chrobrego.
(2020.11.11)

info

0  
  0
@$102$ - Mówisz o obiektywnej TVP, portalu w sieci czy TV Trwam? Popatrz jak to obcy dybią na Polskę. Nie mają innych problemów tylko próbują zniszczyć nasz kraj, a to przez media z zagranicznym kapitałem, a to przez tego niemca Tuska albo przez lewakow z teczowymi flagami. A w naszym kraju przecież wszystko jest w jaknajlepszym porządku. Oni nam zazdroszczą i próbuja zniszczyć snując "apokaliptyczne"wizje. Wiesz, to sie nazywa syndrom oblężonej twierdzy- poczytaj o tym i zastanow sie czy aby nie dałeś sie właśnie uwieść takim ideom. Zapewne tutaj się nie przyznasz że, coś w tym jest co pisze i skłania to do przemyśleń. Zastanów się nad tym.
wasz brat (2020.11.11)