UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiem jedno, że gdyby prezydentem Elbląga był ktos z PIS-u, to w Elblągu ani jedno drzewo nie byłoby wycięte. Przy Wilku ekolodzy w miescie protestowali, wszystkie stare drzewa były cenne. Podejrzewam, że nawet by broniono usuwanych słupów betonowych z Góry Chrobrego.