A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak są takie mądre to niech sie same leczą
Jadą utrudniać ludziom życie.
brak odpowiedzalnośći za nienarodzone dziecko, a także drugiego człowieka -zero mózgu
Odbierają tylko część kasy zabranej im w podatkach na te plusy. PiS podniósł i wprowadził ponad 30 podatków, żeby na te plusy była kasa.
PiS to jedyna rzetelna partia, możecie wierzyć lub nie, gówno mnie to obchodzi. Chciałbym zobaczyć jak teraz rządziła by "uwielbiana "PO partia??? O komunistach nie wspomnę !
Koziołek Matołek wyjechał szukać Pacanowa proponuję lewakom poszukać rozumu. Nie bójcie się używać rozumu.
I są nowe zakazy brawo dla spacerowiczów bez rozumu. Wyjdzcie jeszcze na ulice bo jeszcze wszystkiego nie zamknęli.
Nic nie znaczycie dla zadnej opcji politycznej Jestescie tylko czaarna masa do dymania.