UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS to jedyna rzetelna partia, możecie wierzyć lub nie, gówno mnie to obchodzi. Chciałbym zobaczyć jak teraz rządziła by "uwielbiana "PO partia??? O komunistach nie wspomnę !
PiS to jedyna rzetelna partia, możecie wierzyć lub nie, gówno mnie to obchodzi. Chciałbym zobaczyć jak teraz rządziła by "uwielbiana "PO partia??? O komunistach nie wspomnę !