UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS to jedyna rzetelna partia, możecie wierzyć lub nie, gówno mnie to obchodzi. Chciałbym zobaczyć jak teraz rządziła by "uwielbiana "PO partia??? O komunistach nie wspomnę !


Anuluj