13
26.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja równierz, bo z piwnicy czy balkonu na parterze takie łachy cmentarne wyciągną go bez wiekszego problemu
(2020.10.29)
W sierpniu i pazdzierniku br. ???
(2021.04.28)
Tzn. że w Padeborn już jest listopad albo grudzień
(2021.04.28)