A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja równierz, bo z piwnicy czy balkonu na parterze takie łachy cmentarne wyciągną go bez wiekszego problemu
W sierpniu i pazdzierniku br. ???
Tzn. że w Padeborn już jest listopad albo grudzień