A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Głupcy i olsztyniaki bo te z olsztyna powinny byc ukarane. Wychodzi na jaw ilu jest lgbt.
@Stoicki Obserwator - Gdy potrzeba aborcji w takim przypadku jak ciężka choroba genetyczna, to ta wyzwolona Polka nie ma co pytać ojca, ponieważ doskonale wie, że niejednokrotnie ten ojciec i tak nie będzie chciał wychowywać takiego dziecka i to na nią spadnie ciężar opieki nad dzieckiem. Druga sprawa jest taka, że w przeważającej części ojciec bierze jednak udział w podejmowaniu decyzji i nie ma znaczenia jej wyzwolenie.
A moim zdaniem te protesty nie dotyczą tylko aborcji. Protestują głównie ludzie młodzi przeciw narzucaniu im przez "nawiedzonych katoli"i kościół, światopoglądowych bajek.
PIS to zmora i zboczeńcy. Nie mają co robić to bawią się ze zboczonym KK w lekarza. Won od kobiet zboczeńcy z PIS i KK.
Jakoś wszystko pod osłoną COVID19.. .czy robią miejsce w Polsce dla tych z Izraela? Perfidia jest oczywista. Pozoracja dobrych działań, bo wszystko spóznione.
tyrania
1.«rządy jednostki oparte na przemocy i terrorze»
2.«narzucanie innym własnej woli»
3.«negatywny i przemożny wpływ czegoś na kogoś lub na coś»