UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PIS to zmora i zboczeńcy. Nie mają co robić to bawią się ze zboczonym KK w lekarza. Won od kobiet zboczeńcy z PIS i KK.
Szok
PIS to zmora i zboczeńcy. Nie mają co robić to bawią się ze zboczonym KK w lekarza. Won od kobiet zboczeńcy z PIS i KK.
Szok