UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIS to zmora i zboczeńcy. Nie mają co robić to bawią się ze zboczonym KK w lekarza. Won od kobiet zboczeńcy z PIS i KK.

Szok

Anuluj