143
19.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czytając ten wpis, to chyba postawione pytanie jest retoryczne. ..
Bezproblematyczny (2020.10.21)
Stare Klempy. .. .. i protest im nie grozi ciąża ha ha ha
Słodki (2020.10.21)

info

0  
  0
Nie jezdzic na ostro bez gumy.
(2020.10.23)

info

0  
  0