A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Bezproblematyczny - Miasta - budowane kosztem życia wyzyskiwanych przez cwaniaków, na maksa biedaków do samej śmierci? Jest czym się chwalić, no :(
,, picowanie pisowskie, ,jest faktem. .. .pozoracja religijności pozorem dla utrzymania apanaży i władzy. Popatrzcie na tych aniołów, ,niewinosci, ,i, ,przyzwoitosci, ,. .. .każdy coś ma na sumieniu. .. ..
Tak mam "licencję na zabijanie"i bede robil porządek wśród ludzi jak widać nie do końca prawdziwych :)
@Kubryk1 - Ależ przecież mogą bo jest stosowne prawo które to reguluje.
Czy mam to uznać za jedyną lewicową ofertę dla społeczeństwa ?
@szoking - skoro sa takie brzydkie to po co je stukasz a skoro stukasz to bierz odpowiedzialnosc panie glupiomadry
@Klient007 - Porządek to lepiej u siebie w domu zrób.
O co chodzi w Biblii z tą Maryją Zawsze Dziewicą? Czy Maria miała cesarskie cięcie, czy katolicy modlą się do damskiej kuciapki?
zamiast aborcji proponuję sterylizację dla pań i kastrację dla panów oczywiście w ramach NFZ
Wszystkich chciałbym zapytać: czy chcą, żeby urodziło się coś co niema, mózgu, co nie ma płuc, wątroby itd. i żeby kobieta na to patrzyła? Wszystkich pytam, ludzi wszystkich wyznań! Nie tylko kilkunastu elbląskich fanatyków.