A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pochodzenie??? Czyli idąc twoim tokiem rozumowania wszyscy ze wsi i z rodzin patologicznych nie umieją jeździć? Większych farmazonów nie słyszałem. Mieszkam kawałek od Elbląga i mam prawko od 14 lat i dopiero w tym roku dostałem mój pierwszy mandat, a więc nie pisz o pochodzeniu. Styl jazdy zależy od charakteru. Na przykład mój znajomy, jak. to mówią z "dobrej rodziny", on sam kulturalny, wykształcony człowiek ale jak wsiada za kierownicą od razu włącza się w nim "Kubica"
@On86 - 80% ludzi na wsiach jeżdżą zdecydowanie za szybko i to jest fakt. Znając tych, co notorycznie nie przestrzegają przepisów to pochodzą z tzw. rodzin patologicznych, chociaż zdarzają się wyjątki.
@lsb - Każdy wie jak u nas robi się drogi, dlatego nie ma żadnego tłumaczenia !!! Każdy kierowca powinien dostosować się do warunków na drodze, do stanu technicznego pojazdu i jego wieku, ale najważniejsze to to, żeby mieć trochę rozumu i wyobraźni. Przykładem niech będzie droga przy której mieszkam, stan jej jest nie najlepszy, do tego ograniczenie prędkości, ale poj*bom to nie przeszkadza, grzeją ile fabryka dała.
@Pan wieśniaków - Ale nie dresiarz
No tak, miastowi jeżdżą przepisowo :)Wystarczy przejechać się ulica płk Dąbka, kiedy jadę 60km/h to kto mnie wyprzedza, jak myślisz ?? Pewnie napiszesz, że TYLKO mieszkańcy z NEB i NBR :D
@On86 - Ale powiedz szczerze, że głównie ci z tymi rej. co wymieniłeś.
Szczerze, to głównie NE wyprzedza i nie raz potrafią jeszcze stracić osoby które jadą lewym pasem, a jadą nie szybciej niż 60 km/h
@On86 - Zamiast stracić ma być STRĄBIĆ