A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
turban-nie odpowiada region?emigruj na Żoliborz!!!!!
@Pan wieśniaków - Mieszkaniec elblaga oni tak jerzdzom zero umieietnosci
@Jjrr - Mieszkaniec elblaga oni wogle nie potrafiom iezdzic zero umieietnosci wyprowadzenia auta z poslizgu
@On86 - O pszepraszam ja tak jerzdze i zawsze pszehodze na pasah i jestem z nebraski
@Jjrr - Ty jesteś poryty Ten co cię zrobił
@Jjrr - _ "Kto normalny traci panowanie na prostym, równym odcinku? co gaz do podłogi musi wepchnąć, bo jedzie NEBraska. "- No cóż nic ująć i nic dodać ! Mieszkam na wsi to widzę, co te wieśniaki wyprawiają a w szczególności w weekendy. Dodam, że mieszkając na wsi nie jestem od razu też wiejskim głupkiem, których tam naprawdę nie brakuje.
@czarnybmw - "Jeśli nie opona strzeliła to za duża prędkość. "- Raczej na 100% to drugie, czyli prędkość !
@On86 - "Co takiego mają tablice do zachowywania się za kierownicą"- Tablice może nie, ale pochodzenie i wychowanie patologiczne już tak !!!
@Nurwodny - "Szybko nie jechał bo poduszki nie strzeliły"- ale czy on w ogóle jej miał? Jeżeli tak to na pewno niesprawne.
@Jjrr - Jak to jest prosty i równy odcinek to lepiej poruszaj się komunikacja miejską. Droga na tym odcinku jest fatalnie wyprofilowana. Za to ktoś powinien siedzieć. Przypomnę że parę metrów wcześniej, dnia 05.05.2020 też doszło do wypadku. Przypadek? Jeśli kiedykolwiek, ktoś poruszał się drogą na zachodzie, to wie, że jadąc nawet z wysoką prędkością, pokonywanie łuków drogi nie stanowi zagrożenia takiego jak u nas. W Polsce głównym wyznacznikiem przy wyborze jest kasa, im taniej tym lepiej. Takie są efekty.