A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wasz pan lochy - Kup sobie passata których nasrane na każdym rogu aż na wymioty zbiera od widoku tych padlin.
i żadnego garbusa?
@Do_pomorskiego - Zacząć od łodzi podwodnej "Seehund"!!!
złomowisko tuż za rogiem
gdzie laguna królowa lawet