15
20.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wasz pan lochy - Kup sobie passata których nasrane na każdym rogu aż na wymioty zbiera od widoku tych padlin.
(2020.09.21)
i żadnego garbusa?
(2020.09.21)

info

1  
  0
@Do_pomorskiego - Zacząć od łodzi podwodnej "Seehund"!!!
Jacoby (2020.09.21)
złomowisko tuż za rogiem
(2020.09.21)

info

0  
  0
gdzie laguna królowa lawet
(2020.09.21)

info

0  
  0