A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odkurzacz na Warszawskiej. Moja noga tam nie postanie. Wole dać żulikowi pod sklepem na wino niż zostać okradzionym.
Naprawę zrobi autoryzowany serwis na oryginalnych częściach zamiennych, a nie pan ziutek spod budki z piwem. I trzeba doliczyć straty za czas niesprawności urządzenia.
Głupek, jakich coraz więcej.
26 lat, niby facet bo jajka obrośnięte a taki głupek, widać niewyżyty
te, mądrala od serwisu, ciekawe jak właściciel liczy też zyski gdy ludzie wrzucą piątaka a odkurzacz się nie włączy ?
niesprawne to ono już było przed. .. błehehe
dam gnojowi 5 zybli i wy pier do lę mu.
To jest zeznanie przstępcy że wrzucił 5zł a na kamerze jest fakt
z cyklu jak naprawić zepsuty sprzęt na cudzy koszt
Ciekawe czy oddali mu te 5 zł. :D