20
03.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Odkurzacz na Warszawskiej. Moja noga tam nie postanie. Wole dać żulikowi pod sklepem na wino niż zostać okradzionym.
(2020.09.03)

info

6  
  2
Naprawę zrobi autoryzowany serwis na oryginalnych częściach zamiennych, a nie pan ziutek spod budki z piwem. I trzeba doliczyć straty za czas niesprawności urządzenia.
(2020.09.03)
Głupek, jakich coraz więcej.
(2020.09.03)

info

2  
  0
26 lat, niby facet bo jajka obrośnięte a taki głupek, widać niewyżyty
(2020.09.04)

info

2  
  0
te, mądrala od serwisu, ciekawe jak właściciel liczy też zyski gdy ludzie wrzucą piątaka a odkurzacz się nie włączy ?
(2020.09.04)

info

0  
  0
niesprawne to ono już było przed. .. błehehe
opcjonalny autor (2020.09.04)
dam gnojowi 5 zybli i wy pier do lę mu.
(2020.09.04)

info

0  
  0
To jest zeznanie przstępcy że wrzucił 5zł a na kamerze jest fakt
Iwka (2020.09.04)
z cyklu jak naprawić zepsuty sprzęt na cudzy koszt
(2020.09.04)

info

2  
  0
Ciekawe czy oddali mu te 5 zł. :D
(2020.09.05)

info

1  
  0