Policja ustala tożsamość mężczyzny

11
02.09.2020
Policja ustala tożsamość mężczyzny
fot. arch. policji
Policjanci z Elbląga ustalają tożsamość mężczyzny widocznego na zdjęciu. Pochodzi ono z monitoringu jednej z elbląskich stacji benzynowych przy al. Grunwaldzkiej.

Film zarejestrowano 15 sierpnia 2020 r. o godz. 10.30 i widać na nim jak mężczyzna ubrany w koszule w kratkę oraz czapkę z daszkiem najpierw wchodzi na stację a następnie płaci kartą za zakupiony towar. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policją pod nr tel.: 997 informację można przekazać mailowo na adres: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

To płacenie kartą za zakupy jest karalne?
(2020.09.02)
Swoją - nie. ..
(2020.09.02)
Płacenie "znalezioną"kartą jest tak samo karalne jak kradzież
JiL (2020.09.02)
Wszedł bez maseczki co widać na załączonym obrazku, to teraz go poszukują aby walnąć mandat. Przed ręką sprawiedliwości nikt się nie wywinie.
StefanK (2020.09.02)

info

6  
  5
Jakbym miał taką twarz to bym ją zasłaniał maseczką 24/7.
(2020.09.02)

info

9  
  2
2 tygodnie temu, żenada
cynik (2020.09.02)

info

1  
  0
@JiL - Płacenie nie swoją kartą jest traktowane jak kradzież z włamaniem, gdyż następuje przełamanie zabezpieczeń do konta bankowego.
(2020.09.02)
włóczykij z doliny muminków
(2020.09.02)

info

3  
  0
Gdyby był w maseczce to bym go poznał, ale bez, to z twarzy podobny zupełnie do nikogo
mmmmm (2020.09.02)

info

6  
  0
w Warszawie na Wiejskiej na al. Ujazdowskich, na Nowogrodzkiej trzeba prześwietlić "kryształy"
(2020.09.03)

info

0  
  0