UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszedł bez maseczki co widać na załączonym obrazku, to teraz go poszukują aby walnąć mandat. Przed ręką sprawiedliwości nikt się nie wywinie.
StefanK
Wszedł bez maseczki co widać na załączonym obrazku, to teraz go poszukują aby walnąć mandat. Przed ręką sprawiedliwości nikt się nie wywinie.
StefanK