UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszedł bez maseczki co widać na załączonym obrazku, to teraz go poszukują aby walnąć mandat. Przed ręką sprawiedliwości nikt się nie wywinie.

StefanK

Anuluj