A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja mam tylko apel do tych, którzy postanowią oddać głos nieważny, bo żaden kandydat im nieodpowiada. Nie wrzucajcie pustej karty do urny. Tylko zamarzcie kratki przy obu kandydatach. W ten sposób wasz sprzeciw wobec obu kandydatów będzie prawdziwy. Ale jeśli wrzucicie pustą kartę, to ktoś przy liczeniu głosów może mieć pokusę, aby zakreślić swojego kandydata. Uważajcie też na długopisy tzw. znikopisy.
@Niech nikt za Was nie decyduje - "nie odpowiada"rzecz jasna miało być
W wielu miejscowościach w Polsce, w ostatnim dniu kampani, w czasie przemówienia prezydenta Dudy, które było transmitowane w TVP INFO, nagle zanikł sygnał TVP INFO. Żenada, aż tak się opozycja boi, ze ludzie usłyszą głos rozsądku i wybrą w niedziele p. Dudę.