UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam tylko apel do tych, którzy postanowią oddać głos nieważny, bo żaden kandydat im nieodpowiada. Nie wrzucajcie pustej karty do urny. Tylko zamarzcie kratki przy obu kandydatach. W ten sposób wasz sprzeciw wobec obu kandydatów będzie prawdziwy. Ale jeśli wrzucicie pustą kartę, to ktoś przy liczeniu głosów może mieć pokusę, aby zakreślić swojego kandydata. Uważajcie też na długopisy tzw. znikopisy.
Niech nikt za Was nie decyduje